Banner

معرفی شرکت

شرکت دانش بنیان ارمغان تجارت مغان با نام برند یلسو (yelsu) با پشتوانۀ متخصصین مجرب در زمینۀ بازرگانی و صادرات انواع محصولات حجیم بصورت عمده فعالیت دارد. چشم‌انداز و اهداف اصلی شرکت، فعالیت در حوزه بازرگانی، توسعه و تجاری‌سازی می‌باشد. بنابراین برای دستیابی به این مهم اقدام به واردات و صادرات، تأمین و توزیع انواع محصولات فولادی فلزی، محصولات ساختمانی و عمران، محصولات کشاورزی و مشتقات نفتی نموده است و به ارزش ها و مشی سازمانی پایبند است.

ارمغان تجارت مغان با بهره‌گیری از توانایی کارشناسانی با تجربه، امکان ارائه خدمات در زمینۀ تحقیق و توسعه فرآوری، استخراج و بارگیری محصولات معدنی را دارد و خدمات خود را در اقصی نقاط کشور عزیزمان ارائه می‌دهد.

مأموریت پلتفرم اقتصادی یلسو

مجموعه یلسو (yelsu) قصد دارد پلتفرمی امن و راحت برای خرید سریع، آنلاین و رضایت‌مند مشتریانمان فراهم آورد. از طرفی با به کارگیری بستر لازم برای مارکت پلیس به توسعه و افزایش فروش شرکت‌ها و کارگاه‌های صنعتی یاری برساند. همسو با توسعه فناوری اطلاعات در جهان، مأموریت ما هوشمندسازی تجاری به همراه تکمیل زنجیره‌ فروش انواع محصولات صنعتی می‌باشد.

تحقق حداکثر رضایت و خشنودی مشتریان با تکیه بر متخصصان و نخبگان مجرب و خلاق و تحقیق و ارائه راه‌کارهایی بهینه در مدیریت و اجرای پروژه‌های بزرگ و ارائه محصولات و خدمات در صنایع مختلف از دیگر اهداف این سازمان است.

چشم انداز‌ها

مجموعه یلسو (yelsu) در نظر دارد با تبدیل شدن به برترین پلتفرم دیجیتال مارکتینگ، خرید و فروش آنلاین محصولات صنعتی را پیاده‌سازی نماید. برای رسیدن به این مهم، از فناوری‌های نوین جهت هوشمندسازی تجاری و علم‌ به روز بازاریابی در جهان همچون ژئومارکتینگ و نرومارکتینگ استفاده خواهد کرد. این سازمان، تمامي تلاش خويش را با تاکيد بر اهداف راهبردي ذيل، بکار خواهد برد:

  • فعالیت بازرگانی در حوزه های تهیه و توزیع محصولات صنایع معدنی، فولادی فلزی و ساختمانی عمرانی محصولات کشاورزی، نفت، گاز و پتروشیمی، برق، انرژی و مخابرات، ماشین‌آلات سنگین و سبک
  • تلاش برای بین المللی شدن، تجاری‌سازی و صادرات محصولات فولادی فلزی، صنایع معدنی و ساختمانی عمرانی و یافتن شرکای استراتژیک منطقه‌ای و بین‌المللی
  • تکمیل زنجیرۀ فروش انواع محصولات ساخت ساختمان در سراسر ایران

ارزش‌های سازمانی یلسو

Award Image

تعهد

تعهد و پایبندی به سازمان و مشتریان جهت نهادینه نمودن این ارزش

Award Image

رضایت مشتریان

کسب رضایت‌مندی مشتریان با تعریف کانال‌های ارتباطی هدفمند جهت شناسایی مشتریان عزیز

Award Image

کرامت انسانی

احترام به کرامت انسانی، رعایت اصول اخلاقی و درک اهمیت تلاش در برقراری ارتباطات سازمانی

Award Image

کار گروهی

اعتقاد به کار جمعی و دانش گروهی جهت دستیابی به تعالی سازمانی

Award Image

نوآوری

خلاقیت و نوآوری جهت ارائه ایده‌های نوآورانه به عنوان یک شرکت دانش بنیان

Award Image

مسئولیت‌پذیری

مسئولیت‌پذیری در قبال کارکنان و مشتریان و انجام کلیه فرایندهای تولید و ارائه خدمات بر این اساس

هویت ما

هویت مجموعه یلسو (yelsu) بر اساس رضایت و آسودگی خاطر مشتریان و فروشندگان به کار گرفته شد و هویت بصری برند یلسو همچون رنگ‌ها، لوگوها و الگوها در خدمات رسانی سریع و راحت به مشتریان شکل گرفت.

Banner

اعضای هیئت مدیره

Member

مهرداد محمدی

رئیس هیئت مدیره

Member

مهدی محمدی

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

Member

علی یوسفی مجد

معاون مالی و عضو هیئت مدیره

Member

حسین افشار

عضو هیئت مدیره

Member

مرتضی محمدی

عضو هیئت مدیره

سامانه گفتگوی آنلاین

دپارتمان مورد نظر را انتخاب کنید


در حال حاضر 10 نفر از همکاران Online و آماده پاسخگویی هستند

chat box